نگاهی به تغییرات قیمت در بازار خودرو

از دست ندهید

بهترین خودروهای دست دوم بازار جهانی + قیمت و مدل

بهترین خودروهای دست دوم بازار جهانی زیر 20 هزار دلار را با سال تولید و مقدار کار کرد در...

احتمال انفجار مجدد نرخ ها ؟ / تولید برخی خودروها به «صفر» رسید

آمار میزان تولید انواع خودروها در فروردین ماه امسال اعلام شد که مطابق آن تولید ۱۸ مدل خودرو در...

قیمت در بازار خودرو طی چند هفته اخیر شاهد نوسانات زیادی بوده است و تمام این نوسانات به سمت افزایشی شدن بوده است. به طوری که بعضی از خودروها افزایش چند میلیونی قیمت را تجربه کرده اند.

بیت ران – این هفته هم مانند سایر هفته های گذشته شاهد نوسان قیمت در بازار خودرو به سمت بالا بودیم به طوری که امروز شاهد افزایش قیمت تقریبا تمام مدل های خودرو بودیم.

بعضی از خودروها حتی افزایش چند میلیونی را تجربه کردند.

قیمت در بازار خودرو

افزایش قیمت تمام مدل های پراید

پراید 111 اس ای و 132 اس ای نسبت به روز گذشته افزایش 500 هزار تومانی قیمت را تجربه کردند و به ترتیب به قیمت 61 میلیون و 500 هزار تومان و58 میلیون و 500 هزار تومان رسیدند.

قیمت پراید 131 اس ای نیز نسبت به روز گذشته 1 میلیون و 500 هزار تومان افزایش داشته و به قیمت 57 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است.

افزایش قیمت انواع مدل های پژو و دنا

قیمت خودرو پژو 2008 نیز نسبت به روز گذشته 10 میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت 420 میلیون تومان رسیده است و پژو 206 تیپ 2 فول بعد از افزایش 1 میلیون تومانی به قیمت 98 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است.

لازم به ذکر است قیمت پژو 206 تیپ 5 فول نیز روی 116 میلیون تومان ثابت مانده است ولی قیمت پژو 207 دنده ای 1 میلیون و 500 هزار تومان افزایش یافته و به قیمت 142 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. پژو 207 اتوماتیک با رکورد 6 میلیون تومان افزایش به قیمت 188 میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس ساده نیز افزایش قیمت 3 میلیون و 500 هزار تومان را تجربه کرد و به قیمت 113 میلیون تومان رسیده است. از خانواده پژو، 405 جی ال ایکس به قیمت 90 میلیون با افزایش 4 میلیون تومان رسید.

دنا تیپ 1 شاهد افزایش قیمت نبود و روی 135 میلیون تومان ثابت مانده است اما دنا پلاس تیپ 2 شاهد افزایش 8 میلیون تومان بود و به قیمت 188 میلیون تومان رسید.

کاهش قیمت رانا و سمند ال ایکس

مشتریان در بازار پر تلاطم خودرو این هفته برخلاف سایر خودرو ها شاهد کاهش قیمت رانا ال ایکس و سمند ال ایکس بودند این دو خودرو کاهش قیمت 500 هزار تومانی را تجربه کردند و قیمت آنها به ترتیب به  97 میلیون و 500 هزار تومان و 92 میلیون و 500 هزار تومان رسید .

بیشتر بخوانید:

جدیدترین قیمت خودرو های تولید داخل در کشور + جدول

مقایسه یک ماهه قیمت خودرو به همراه جدول قیمت

راهکاری برای کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت خودرو های داخلی

منبع: خبر آنلاین
پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

آغاز تولید پیکاپ اتوماتیک فوتون ایران خودرودیزل + مشخصات خودرو

تولید پیکاپ اتوماتیک فوتون ایران خودرو دیزل آغاز و سالن جدید ایران خودرو دیزل برای تولید این محصول افتتاح...

خودروهای وارداتی جدید تا ۲ هفته آینده وارد گمرکات...

خودروهای وارداتی جدید قرار است تا دو هفته دیگر به گمرک‌های ایران برسند. روز گذشته‌ مقامات وزارت صمت اعلام کردند تا پایان سال جاری...

FMC T5 با ضعیف‌ترین موتور ۱/۵ لیتری توربو دانگ...

FMC T5 فردا موتورز یک میلیارد و ۱۵۹ میلیون تومان در ایران قیمت دارد. خریداران این مبلغ را برای مالکیت خودرویی پرداخت می‌کنند که...
بررسی بازار خودرو؛

خودروهای پرفروش چقدر گران شده‌اند؟ / کدام خودروهای چینی...

قیمت خودروهای پرفروش باز هم گران شده است. خودورهای ایرانی روزی دو و نیم میلیون‌تومان و قیمت خودروهای چینی ۵ میلیون‌تومان افزایش داشته است. بیت...
مدیر عامل گروه بهمن در گفت و گو با بیت ران:

قرارداد مهرکام پارس با BMW به کجا رسید؟ 

مدیرعامل گروه بهمن موتور با اشاره به به ماجرای قرارداد مهرکام پارس با BMW از تجربه کار با قالب‌سازان چینی برای اولین بار گفت. بیت...

پست‌های مرتبط