شرایط پیش فروش سایپا و پارس خودرو ویژه اعیاد سعید قربان و غدیر خم اعلام شد

از دست ندهید

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:

افزایش قیمت غیرقانونی خودرو را از سوی دو شرکت خودروساز داخلی شاهد هستیم

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: افزایش قیمت غیرقانونی خودرو را از سوی دو شرکت خودروساز داخلی شاهد هستیم. بیت...

یارانه پنج هزار دلاری برای خرید خودروی برقی و کاهش قیمت تسلا ۳

از آنجایی که دولت کانادا برای تشویق مشتریان به خرید خودروهای برقی یارانه پنج هزار دلاری می دهد، شرکت...

پایان تولید خودرو پژو ۴۰۵ جی ال ایکس بنزینی در ایران خودرو

پایان تولید خودرو پژو ۴۰۵ در ایران خودرو اعلام شد. بیت ران - مراسم پایان تولید پژو ۴۰۵ جی ال...

شرایط پیش فروش سایپا و پارس خودرو به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم رسماً اعلام شد. گروه خودروسازی سایپا در این جشنواره فروش، ۷ محصول را جهت عرضه به مشتریان انتخاب کرده است.

بیت ران – محمد فتح‌اللهی – متقاضیان خرید خودروهای اعلام شده از سوی گروه خودروسازی سایپا می توانند از ساعت ۱۴ امروز، پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ به مدت سه روز نسبت به ثبت نام خودرو دلخواه خود اقدام کنند. ثبت نام بصورت ۲۴ ساعته و از طریق صفحه فروش سایپا صورت می پذیرد.

متقاضیانی که از خرداد ماه سال گذشته تاکنون جهت شرکت در روش فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کردند و از مخاطبین طرح های مذکور نبودند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

همانطور که عنوان شد، گروه خودروسازی سایپا هفت محصول را در شرایط پیش فروش خود گنجانده است. سایپا در این شرایط فروش قیمت ها را در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان ذکر می کند. این بدان معناست که خودروهای این شرایط فروش، همگی قیمت روز هستند.

سایپا قیمت شاهین، جدید محصول خود را بصورت علی الحساب ۱/۴۵۹/۳۵۰/۰۰۰ ریال ذکر کرده است. برای کوئیک S ۷۷۴/۹۷۰/۰۰۰ ریال بصورت علی الحساب باید پرداخت کرد و این پیش پرداخت برای ساینا S هم ۷۱۲/۶۸۰/۰۰۰ ریال است.

سایپا همچنین ۷۰۵/۳۱۰/۰۰۰ ریال برای کوئیک دنده ای بصورت پیش پرداخت از مشتریان دریافت می کند. این مبلغ برای ساینا دنده ای کمی کمتر و ۵۲۳/۲۵۰/۰۰۰ ریال است.

کوئیک دو رنگ یا همان کوئیک R هم در این شرایط پیش فروش ویژه حضور دارد. گروه خودروسازی سایپا برای این خودرو ۷۴۷/۰۸۰/۰۰۰ ریال از متقاضیان این خودرو بصورت علی الحساب دریافت می کند. پیش پرداخت تعیین شده برای وانت سایپا هم، ۵۲۵/۷۱۰/۰۰۰ ریال است.

پیش فروش محصولات شرکت زامیاد

شرایط پیش فروش سایپا و پارس خودرو، جدول دومی نیز دارد. این جدول مخصوص محصولات شرکت زامیاد است. متقاضیان خرید خودروهای این شرکت مطابق جدول اعلامی می توانند برای مالکیت آنها ثبت نام کنند.

موعد تحویل خودروهای شرکت زامیاد، آبان و آذر ۱۴۰۰ تعیین شده و تمامی خودروهای حاضر در این پیش فروش ویژه بصورت قیمت روز به خریداران و متقاضیان تحویل داده خواهند شد.

نیسان تک سوز آپشنال در این شرایط فروش ویژه ۱/۰۶۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال پیش پرداخت دارد. برای نمونه دوگانه سوز آپشنال این خودرو نیز ۱/۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از سوی زامیاد از متقاضیان دریافت می شود.

نیسان دیزل در این شرایط فروش ویژه ۱/۳۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بصورت علی الحساب قیمت دارد و پادرا پلاس هم ۱/۳۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال پیش پرداخت دارد.

مطابق جدول اعلام شده، زمان تحویل خودروهای حاضر در شرایط فروش هفته چهارم ماه های یاد شده است.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه کارمانیا برای حواله‌داران / تکلیف قرارداد کیتون و کارمانیا چه شد؟

خودروهای دپو شده در دولت بعدی تکلیفشان مشخص خواهد شد؟

سه خودروساز بزرگ کشور بر تولید محصولات کم تیراژ و کم زیان تمرکز کرده‌اند؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

امن‌ ترین خط هوایی جهان + ایمن‌ترین خطوط هوایی ارزان قیمت در سال ۲۰۲۲

با بررسی سایت ایرلاین ریتینگ ، امن‌ ترین خط هوایی جهان و نیز فهرست ایمن‌ترین خطوط هوایی ارزان قیمت...

نمایشگاه موتورسیکلت و تجهیزات جانبی چگونه بود؟ + از...

نمایشگاه موتورسیکلت با نمایش موتورسیکلت‌هایی مانند طرح هارلی، وسپا، پیاجو و پژو بسیار جذاب بود اما چه شرکت هایی در این نمایشگاه حاضر بودند...

ایران خودرو از توقف تولید پژو ۲۰۶ خبر داد...

توقف تولید پژو ۲۰۶ در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است. اما خودروهای جایگزین پژو ۲۰۶ کدام محصولات این شرکت خواهند بود؟ بیت ران...

ناوهای هواپیمابر قدرت‌های نظامی جهان را بشناسید

در این گزارش با ناوهای هواپیمابر قدرت‌های نظامی جهان آشنا شوید. چند ناوهواپیمابر فعال در جهان وجود دارد و متعلق به کدام کشورهاست؟ بیت ران...

ارسال ماهواره از دل آسمان به مدار زمین ؛...

شرکت هوافضای " ویرجین اوربیت "( Virgin Orbit )، تجربه هفت ارسال ماهواره از دل آسمان به مدار زمین را دارد که در ادامه...

پست‌های مرتبط