روند افزایش قیمت خودرو کماکان ادامه دارد + مقایسه قیمت هفتگی برخی از خودروها

از دست ندهید

جک X7 کرمان موتور KMC K7 ؛ بررسی امکانات و قیمت

در این مقاله بررسی مشخصات فنی، امکانات و قیمت احتمالی خودرو جک X7 کرمان موتور KMC K7 در بازار...

قیمت لیفان X70 اعلام شد + مشخصات فنی خودرو

قیمت لیفان X70 اعلام شد. در ادامه بررسی مشخصات فنی، رفاهی و آپشن های این خودرو کراس اوور چینی...

چری با مدل Exeed TX به بازار خودرو آمریکا وارد می شود

چری چین قصد دارد با برند جدیدی به نام Vantas وارد بازار آمریکا شود. اولین محصول این برند یک...

ترمز قیمت خودرو مدت ها بریده است.‌اما روند افزایش قیمت خودرو به چه سمتی رفت؟

بیت ران – مهدی درفشی: بازار خودرو کشور پس از شروع مجدد فعالیت بانک ها، از آخرین روز مردادماه فعالیت خود را آغاز کرد. پیش از این، با وجود تعطیلات پنج روزه وضع شده توسط ستاد مبارزه با کرونا، معامله ای صورت نمی گرفت. اگر چه در تعطیلات اجباری قیمت خودرو افزایش یافت. به طوری که نسبت به هفته گذشته، برخی از خودروها رشد قیمت حداقل پنج میلیون تومانی را داشتند. در ادامه، به مقایسه قیمت برخی از خودروها در هفته جاری نسبت به هفته گذشته می پردازیم.

تغییرات قیمت برخی از محصولات ایران خودرو

آریسان در آستانه 200 میلیونی شدن!

قیمت وانت آریسان از 188 میلیون تومان به 196 میلیون تومان رسید. در خانواده سمند نیز سمند ال ایکس با موتور XU7 حدود 9 میلیون تومان افزایش قیمت داشت و 244 میلیون تومان معامله شد. قیمت سمند EF7 بنزینی نیز از 270 میلیون تومان به 279 میلیون تومان رسید. قیمت سمند EF7 گازسوز نیز با پنج میلیون افزایش، به 295 میلیون تومان رسید.

قیمت خانواده دنا در چه وضعیتی است؟

این هفته نیز قیمت انواع دنا افزایش یافت. قیمت دنا معمولی مدل 1400 با 10 میلیون تومان افزایش، به 325 میلیون تومان رسید. دنا پلاس دنده ای با موتور تنفس طبیعی نیز با هفت میلیون تومان افزایش، 367 میلیون تومانی شد. دنا پلاس توربو دنده ای 13 میلیون تومان افزایش قیمت داشت. این خودرو چیزی در حدود 430 میلیون تومان معامله شد. قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک هم 10 میلیون افزایش یافت و 470 میلیون تومان شد.

قیمت پژو 206 صندوقدار از مرز 300 میلیون تومان گذشت

قیمت خانواده پژو نیز همانند دیگر محصولات ایران خودرو در هفته جاری افزایش یافت. قیمت پژو 206 تیپ دو با ده میلیون افزایش، 255 میلیون تومان شد. پژو 206 تیپ پنج و صندوقدار نیز با افزایش قیمت 15 میلیون تومانی، وارد کانال 300 میلیون تومانی ها شدند. قیمت این دو مدل از پژو 206، حدود 305 میلیون تومان است. قیمت پژو 207 دنده ای معمولی، 14 میلیون تومان افزایش یافت و 344 میلیون تومان شد. پژو 207 اتوماتیک سقف معمولی نیز 20 میلیون تومان افزایش قیمت داشت. قیمت این خودرو 430 میلیون تومان شد.

تغییرات قیمت برخی از محصولات سایپا

قیمت پراید به 150 میلیون تومان رسید

قیمت پراید 111 مدل 99 با افزایش هشت میلیون تومانی، از مرز 150 میلیون تومان عبور کرد. قیمت این خودرو 153 میلیون تومان شد. قیمت پراید 151 معمولی با پنج میلیون تومان افزایش به 155 میلیون تومان رسید. نسخه آپشنال این وانت هم شش میلیون تومان افزایش داشت. اکنون این خودرو چیزی در حدود 165 میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت شاهین هم اوج گرفت!

قیمت شاهین نیز همانند دیگر خودروها افزایش یافت. قیمت این خودرو با 25 میلیون تومان افزایش، به 380 میلیون تومان رسید. البته سند شاهین های موجود در بازار تا یک سال در رهن سایپا است. این خودروها با مبایعه نامه و وکالت معامله می شوند. از دیگر محصولات سایپا، می توان به اعضای خانواده X200 اشاره کرد. قیمت تیبا صندوقدار با 9 میلیون افزایش، 149 میلیون تومان شد. قیمت تیبا هاچ بک نیز با شش میلیون تومان افزایش، به 159 میلیون تومان رسید. قیمت انواع کوییک نیز بسته به مدل، بین سه تا هفت میلیون تومان افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:

قیمت انواع خودرو ایرانی و خارجی

پرفروش ترین خودورها در هر کشور از کدام برند هستند؟

از امروز قیمت تایر گران شد + جزئیات مصوبه ممنوعیت واردات تایر

 
پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

آغاز تولید پیکاپ اتوماتیک فوتون ایران خودرودیزل + مشخصات خودرو

تولید پیکاپ اتوماتیک فوتون ایران خودرو دیزل آغاز و سالن جدید ایران خودرو دیزل برای تولید این محصول افتتاح...

خودروهای وارداتی جدید تا ۲ هفته آینده وارد گمرکات...

خودروهای وارداتی جدید قرار است تا دو هفته دیگر به گمرک‌های ایران برسند. روز گذشته‌ مقامات وزارت صمت اعلام کردند تا پایان سال جاری...

FMC T5 با ضعیف‌ترین موتور ۱/۵ لیتری توربو دانگ...

FMC T5 فردا موتورز یک میلیارد و ۱۵۹ میلیون تومان در ایران قیمت دارد. خریداران این مبلغ را برای مالکیت خودرویی پرداخت می‌کنند که...
بررسی بازار خودرو؛

خودروهای پرفروش چقدر گران شده‌اند؟ / کدام خودروهای چینی...

قیمت خودروهای پرفروش باز هم گران شده است. خودورهای ایرانی روزی دو و نیم میلیون‌تومان و قیمت خودروهای چینی ۵ میلیون‌تومان افزایش داشته است. بیت...
مدیر عامل گروه بهمن در گفت و گو با بیت ران:

قرارداد مهرکام پارس با BMW به کجا رسید؟ 

مدیرعامل گروه بهمن موتور با اشاره به به ماجرای قرارداد مهرکام پارس با BMW از تجربه کار با قالب‌سازان چینی برای اولین بار گفت. بیت...

پست‌های مرتبط