تغییرات در فروش فوق‌العاده خودروسازان + جزئیات

از دست ندهید

سیستم iDrive بی ام و با تغییرات چشمگیری رونمایی شد

سیستم iDrive بی ام و با تغییرات چشمگیری رونمایی شد. این سیستم قرار است روی BMW iX که در...

قیمت سوخت در ترکیه رکورد زد / هر لیتر بنزین ۳۲ هزار تومان شد!

قیمت سوخت در ترکیه وارد بحران تازه‌ای شده است. بحرانی که ناشی از تشدید جنگ بین روسیه و اوکراین...

بنا بر دستور سرپرست وزارت صنعت، شرط پیش‌پرداخت 50 درصدی مبلغ خودرو پیش از انجام قرعه‌کشی حذف شد، به همین دلیل تغییرات در فروش فوق‌العاده خودروسازان ایجاد شده است.

بیت ران – قرار بود فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح امروز – 7 خرداد ماه – آغاز شود که طبق جدیدترین تصمیم مدیران این گروه خودروسازی، این فروش با تأخیر چند ساعته انجام خواهد شد.

فرایند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه کشی آغاز شده است

ایران خودرو در این مورد اعلام کرد: بر اساس دستور سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت نام در طرح فروش فوق العاده محصولات شرکت ایران خودرو (بدون واریز وجه) تا تاریخ 14 خرداد ماه 99 ادامه خواهد داشت.

همچنین با توجه ضرورت اعمال تغییرات در سامانه فروش اینترنتی، فرایند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه کشی (بدون واریز وجه) با کمی تاخیر از امروز 7 خرداد ماه 99 تا پایان مدت ثبت نام (پایان روز 14 خرداد) در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو امکان پذیر خواهد بود.

به جهت آن که زمان پیش ثبت نام و انتخاب خودرو، هیچ تاثیری در روند قرعه کشی ندارد، مجدداً به متقاضیان محترم توصیه می شود پیش ثبت نام اینترنتی و فرایند انتخاب خودرو برای قرعه کشی را زمان بندی کرده و از هر گونه عجله و شتاب در این خصوص خودداری نمایند.

تاکید می شود برای شرکت در طرح فروش فوق العاده و حضور در قرعه کشی مربوطه، نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی نیست.

برای حضور در قرعه کشی تحت هر عنوانی نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی نیست

همچنین گروه خودروسازی سایپا، زمان شروع فروش فوق العاده محصولات خود را ساعت 11 امروز اعلام کرده است.

در اطلاعیه سایپا آمده است: بر اساس دستور سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت نام طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا (بدون واریز وجه) تا تاریخ 14 خرداد ماه 99 ادامه خواهد داشت.

فرایند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه کشی (بدون واریز وجه) از ساعت 11 صبح امروز 7 خرداد ماه 99 تا پایان مدت پیش ثبت نام در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا امکانپذیر خواهد بود.

به دلیل آن که زمان پیش ثبت نام و انتخاب خودرو و یا تقدم و تاخر آن، هیچ تاثیری در روند قرعه کشی ندارد، مجدداً به متقاضیان محترم توصیه می شود پیش ثبت نام اینترنتی و فرایند انتخاب خودرو برای قرعه کشی را زمان بندی کرده و از هر گونه عجله و شتاب در این خصوص خودداری کنند.

تاکید می شود برای شرکت در طرح فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا و حضور در قرعه کشی مربوطه تحت هر عنوانی نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی نیست.

طبق اعلام وزارت صنعت قرار بود متقاضیان خرید خودرو در طرح فروش فوق‌العاده خودروسازان ویژه عید فطر، در زمان انتخاب خودرو و پیش از قرعه کشی، نیمی از مبلغ خودرو را به یک حساب جاری واریز کنند که در دقایق پایانی شب گذشته حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت دستور حذف این شرط را از فروش اینترنتی خودروسازان صادر کرد. این مسئله تغییراتی را در طراحی سایت فروش خودروسازان ایجاد کرده است.

به گزارش فارس، مدرس خیابانی پیشتر شرط حذف ارائه چک صیادی از سوی متقاضیان به خودروسازان را در زمان ثبت نام برای خرید خودرو صادر کرده بود.

بیشتر بخوانید:

ضوابط ثبت ‌نام خودرو در فروش عید فطر را بشناسید

مدل و قیمت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش عید فطر

توضیح ایران خودرو درباره پیش فروش عید فطر و مشکلات متقاضیان

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

مکث تیارا و ناگفته ها درباره این خودرو / کراس‌اووری که BAIC نیست!

مکث تیارا محصول برند BAIC چین نیست! بلکه این خودرو را سال‌ها قبل یکی از زیر مجموعه‌های گمنام زوتی...

خودروهای آینده بازار ایران بررسی شدند / پاسپورت ایرانی...

خودروهای آینده بازار ایران همانطور که انتظار می رفت، تماماً چینی هستند. البته نه چینی های مطرح در بازار جهانی. بلکه با دانگ فنگ...

بررسی ویژگی‌های کشنده دافران ؛ آیا ارزش خرید دارد؟

کشنده دافران محصول شرکت شایان دیزل که یک کشنده تمام اتوماتیک و پر آپشن است، چه ویژگی هایی دارد؟ آیا می تواند رانندگان را...

انجمن صنعت موتورسیکلت به دنبال توقف تولید طرح هوندا...

دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت با بیان اینکه توقف تولید هوندا ۱۲۵ از اهداف انجمن است، اعلام کرد: نود درصد از کاربری موتورسیکلت کشور تجاری...

قوی‌ترین موتور سه سیلندر معرفی شد ؛ موتور سه...

موتور سه سیلندر پاشش مستقیم، به عنوان قوی‌ترین موتور سه سیلندر در خانواده موتور سه سیلندر بنزینی ایران خودرو  در حاشیه دوازدهمین همایش موتورهای...

پست‌های مرتبط