نمایشگاه خودرو تهران برگزار نمی شود + دلایل لغو برگزاری نمایشگاه امسال

نمایشگاه خودرو تهران برگزار نمی شود + دلایل لغو برگزاری نمایشگاه امسال

نمایشگاه خودرو تهران امسال برگزار نمی شود. اما دلایل لغو برگزاری نمایشگاه امسال چیست؟

بیت ران – الهام زهره وند: نمایشگاه خودرو تهران که قرار بود بهمن ماه جاری برگزار شود، به دلیل نبود تمایل از سوی ایران خودرو و سایپا برای حضور، لغو شد.

یک منبع آگاه به بیت ران گفت: این دو خودروساز به دلیل ترس از اعتراض خریداران خودرو در جریان برگزاری نمایشگاه تمایل نداشتند در نمایشگاه امسال شرکت کنند.

در طی روزهای برگزاری نمایشگاه سال گذشته خریداران که با تعویق چند ماهه دریافت خودرو مواجه بودند، تجمع های اعترضی در برابر غرفه ها برگزار کردند.

به برگزار کنندگان نمایشگاه امسال پیشنهاد شده است نمایشگاه خودرو تهران در خرداد ماه سال آینده برگزار شود؛ زیرا معتقدند در این فاصله تحویل خودروها شرایط بهتری خواهند داشت و نیز چندین خودرو جدید هم از سوی این شرکت ها در دسترس خواهند بود.

ایران خودرو و سایپا قرار است در ماه های پیش رو تا خرداد ماه چند خودرو جدید معرفی کنند.

براساس اعلام پیشین چهارمین نمایشگاه خودروی تهران قرار بود ۲۴ تا ۲۷ بهمن ۹۸ در شهر آفتاب برگزار شود که بنابر گفته مسئولان در زمانی دیگر برگزار خواهد شد.

اعلام شده بود چهارمین نمایشگاه با رویکرد «رونق تولید، نهضت ساخت داخل، دستاوردها و نیازمندی ها» در زمینه خودرو، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش برگزار خواهد شد.

گروه مپنا به عنوان یکی از شرکت های مهندسی قصد داشت با تولید خودروهای تمام برقی و هیبریدی به عنوان یک رقیب قوی با خودروسازان بزرگی چون ایران خودرو و سایپا وارد رقابت شود.

پیش از این گروه مپنا اولین جایگاه شارژ خودروهای برقی را به صورت استاندارد در مجموعه برج میلاد تهران احداث کرده است.

بیشتر بخوانید:

فیلم جنجالی از اعتراض یکی از مشتریان سایپا

دلیل شرکت گروه مپنا در نمایشگاه خودرو تهران چیست؟

معرفی و مشخصات کامل دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک

 

 

 

اضافه کردن نظر

ما به حریم شخصی‌ شما احترام می‌گذاریم، ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند