روند افزایشی قیمت روز خودرو در بازار؛ آخرین قیمت برخی محصولات

از دست ندهید

کاهش یک میلیون تومانی قیمت برخی خودروها

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش یک میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی دارد. بیت ران - در...

افزایش آمار تصادفات در کشور؛ کدام استان بیشترین تلفات رانندگی را دارد؟

موضوع آمار بالای تصادفات رانندگی در ایران، مسئله تازه ای نیست اما گویا علیرغم تمام سخت گیری ها، نه...

شرایط فروش جک S3 اتوماتیک ویژه بهمن 98 [به‌روزرسانی]

جک S3 اتوماتیک یک خودرو چینی است که محصول سال 2014 بوده و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است....

در بازار، خودروهای تولید شده ایران خودرو افزایش قیمت داشتند ولی محصولات سایپا افزایش قیمت چندانی نداشت و قیمت پراید هم ثابت ماند. پس از چند روز کاهش، به تازگی شاهد روند افزایشی قیمت روز خودرو در بازار هستیم.

بیت ران – پس از چند افت و خیز قیمتی در بازار خودرو، محصولات ایران خودرو تا پنج میلیون تومان گران تر شدند. این در حالی است که محصولات دیگر شرکت‌ها هم رشدی چهار میلیون تومانی را تجربه کردند ولی پراید امروز یک میلیون تومان ارزان شد.

آن طور که برخی رسانه ها خبر می دهند، قیمت انواع محصولات امروز باز هم رشد کرد و به طوری که تمام محصولات این بنگاه حداقل تا سه میلیون تومان افزایش یافتند و شاهد روند افزایشی قیمت روز خودرو در بازار هستیم.

این مهم بیانگر آن است که خودروسازان به قیمت ارزان راضی نمی شوند. در همین رابطه پژو پارس سه میلیون تومان گران تر شد تا ۹۵ میلیون تومان مبادله شود. حال آن که قیمت مصوب این محصول پیش تر ۷۸ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود. پژو ۲۰۷ رکورد بالاترین افزایش قیمت امروز را شکست و از ۱۱۶ میلیون به ۱۲۱ میلیون تومان افزایش یافت. مدل اتوماتیک ۲۰۷ نیز به ۱۶۳ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پژو ۴۰۵ با افزایش یک میلیون تومانی، ۷۴ میلیون تومان به فروش رسید و سمند در حالی که دیروز ۸۵ میلیون تومان بود یک میلیون تومان افزایش یافت. این میان پژو ۲۰۶ مسیر دیگری پیمود و امروز افزایش قیمت نداشت.

از سوی دیگر در حالی که قرار بود خودروی دنا پلاس با قیمت ۹۰ میلیون تومان که مصوب کارخانه‌ای بوده مبادله شود امروز در بازار ۱۷۳ میلیون تومان فروش رفت.

*خودروهای میلیاردی تهران + قیمت روز خودرو های وارداتی

تیبا صندوق د ار ۲۰۰ هزار تومان ارزان شد و در مقابل تیبا ۲ با قیمت ۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می شود. انواع پراید نیز حدود یک میلیون تومان کاهش یافتند. پراید وانت البته با افزایش ۴۰۰ هزار تومان، ۴۴ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

به گزارش فرارو، قیمت روز ام وی ام  X۲۲ در بازار تقریبا شش میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه است.ام وی ام  X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۵۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۶۲ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. همچنین خودروی ام وی ام  X۲۲ اتوماتیک در بازار حدود ۱۸۹ میلیون تومان قیمت دارد و از قیمت کارخانه شش میلیون ارزان‌تر فروخته می‌شود.

قیمت روز جک S۳ در بازار با دو میلیون تومان افزایش به ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است. جک S۵ سه میلیون تومان گران شده و امروز با قیمت ۲۶۹ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. بیشترین افزایش قیمت در بین انواع مدل جک به جک J۴ اختصاص دارد که با افزایش چهار میلیونی به ۱۴۳ میلیون تومان رسیده است. این مورد باعث شده اختلاف قیمت کارخانه و بازار برای این محصول کاهش پیدا کرده و به حدود هفت میلیون تومان برسد.
پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

FMC T5 با ضعیف‌ترین موتور ۱/۵ لیتری توربو دانگ فنگ در ایران به فروش می‌رسد

FMC T5 فردا موتورز یک میلیارد و ۱۵۹ میلیون تومان در ایران قیمت دارد. خریداران این مبلغ را برای...
بررسی بازار خودرو؛

خودروهای پرفروش چقدر گران شده‌اند؟ / کدام خودروهای چینی...

قیمت خودروهای پرفروش باز هم گران شده است. خودورهای ایرانی روزی دو و نیم میلیون‌تومان و قیمت خودروهای چینی ۵ میلیون‌تومان افزایش داشته است. بیت...
مدیر عامل گروه بهمن در گفت و گو با بیت ران:

قرارداد مهرکام پارس با BMW به کجا رسید؟ 

مدیرعامل گروه بهمن موتور با اشاره به به ماجرای قرارداد مهرکام پارس با BMW از تجربه کار با قالب‌سازان چینی برای اولین بار گفت. بیت...

بی وای دی ATTO3 ؛ ارزان‌ترین خودرو BYD در...

بی وای دی ATTO3 یکی از محصولات چینی است که در بازار اروپا عرضه می‌شود. اما ارزان‌ترین خودرو BYD در اروپا چه قیمت و...
بیت ران گزارش می‌دهد:

خودروهای وارداتی با چه قیمتی فروخته خواهند شد؟ پیش...

خودروهای وارداتی با چه قیمتی فروخته خواهند شد؟ کدام خودروها و از سوی چه شرکت‌هایی عرضه خواهند شد؟ جزئیات هزینه‌های گمرکی، سود فروشنده و...

پست‌های مرتبط