17.4 C
Tehran
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

روند افزایشی قیمت روز خودرو در بازار؛ آخرین قیمت برخی محصولات

از دست ندهید

وانت جک T8 در ایران ؛ مشخصات فنی و قیمت احتمالی وانت پیکاپ دوکابین

وانت جک T8 در ایران ؛ مشخصات فنی و قیمت احتمالی وانت پیکاپ دوکابین را در زیر بخوانید. بیت ران...

خودروهای 70 میلیون تومانی دوگانه سوز بازار + مدل و کارکرد

مدل و کیلومتر کارکرد خودروهای 70 میلیون تومانی بازار که با وجود تعطیلی نمایشگاه ها به فروش گذاشته شده...

دستور جهانگیری برای کاهش قیمت خودرو

 معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم تدوین و ابلاغ دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو در چارچوب سیاست‌های دولت و ستاد...

در بازار، خودروهای تولید شده ایران خودرو افزایش قیمت داشتند ولی محصولات سایپا افزایش قیمت چندانی نداشت و قیمت پراید هم ثابت ماند. پس از چند روز کاهش، به تازگی شاهد روند افزایشی قیمت روز خودرو در بازار هستیم.

بیت ران – پس از چند افت و خیز قیمتی در بازار خودرو، محصولات ایران خودرو تا پنج میلیون تومان گران تر شدند. این در حالی است که محصولات دیگر شرکت‌ها هم رشدی چهار میلیون تومانی را تجربه کردند ولی پراید امروز یک میلیون تومان ارزان شد.

آن طور که برخی رسانه ها خبر می دهند، قیمت انواع محصولات امروز باز هم رشد کرد و به طوری که تمام محصولات این بنگاه حداقل تا سه میلیون تومان افزایش یافتند و شاهد روند افزایشی قیمت روز خودرو در بازار هستیم.

این مهم بیانگر آن است که خودروسازان به قیمت ارزان راضی نمی شوند. در همین رابطه پژو پارس سه میلیون تومان گران تر شد تا ۹۵ میلیون تومان مبادله شود. حال آن که قیمت مصوب این محصول پیش تر ۷۸ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود. پژو ۲۰۷ رکورد بالاترین افزایش قیمت امروز را شکست و از ۱۱۶ میلیون به ۱۲۱ میلیون تومان افزایش یافت. مدل اتوماتیک ۲۰۷ نیز به ۱۶۳ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پژو ۴۰۵ با افزایش یک میلیون تومانی، ۷۴ میلیون تومان به فروش رسید و سمند در حالی که دیروز ۸۵ میلیون تومان بود یک میلیون تومان افزایش یافت. این میان پژو ۲۰۶ مسیر دیگری پیمود و امروز افزایش قیمت نداشت.

از سوی دیگر در حالی که قرار بود خودروی دنا پلاس با قیمت ۹۰ میلیون تومان که مصوب کارخانه‌ای بوده مبادله شود امروز در بازار ۱۷۳ میلیون تومان فروش رفت.

*خودروهای میلیاردی تهران + قیمت روز خودرو های وارداتی

تیبا صندوق د ار ۲۰۰ هزار تومان ارزان شد و در مقابل تیبا ۲ با قیمت ۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می شود. انواع پراید نیز حدود یک میلیون تومان کاهش یافتند. پراید وانت البته با افزایش ۴۰۰ هزار تومان، ۴۴ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

به گزارش فرارو، قیمت روز ام وی ام  X۲۲ در بازار تقریبا شش میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه است.ام وی ام  X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۵۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۶۲ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. همچنین خودروی ام وی ام  X۲۲ اتوماتیک در بازار حدود ۱۸۹ میلیون تومان قیمت دارد و از قیمت کارخانه شش میلیون ارزان‌تر فروخته می‌شود.

قیمت روز جک S۳ در بازار با دو میلیون تومان افزایش به ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است. جک S۵ سه میلیون تومان گران شده و امروز با قیمت ۲۶۹ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. بیشترین افزایش قیمت در بین انواع مدل جک به جک J۴ اختصاص دارد که با افزایش چهار میلیونی به ۱۴۳ میلیون تومان رسیده است. این مورد باعث شده اختلاف قیمت کارخانه و بازار برای این محصول کاهش پیدا کرده و به حدود هفت میلیون تومان برسد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

قطعات اسکوتر که باید چک شوند را بشناسید

روش نگهداری از اسکوتر ها + زمان سرویس دوره ای

حتما شما هم می دانید که تمامی وسایل نقلیه به نگهداری و سرویس های دوره ای نیازمندند. در این...

سورن سال و اخباری از تولید این محصول ایران...

مدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد. بیت ران - اسفندیار نیک...
خودرو ویتنامی با پیشرانه جنرال موتورز

شاسی بلند ساخت ویتنام ؛ وین فست لوکس پرزیدنت...

شاسی بلند ساخت ویتنام خودرویی لوکس محصول وین فست با نام پرزیدنت است که با قیمت ۱۶۴ هزار دلار و پیشرانه ۴۲۰ اسب بخاری...

قیمت محصولات مدیران خودرو باز هم افزایش یافت +...

در حالی که قرار است طبق مصوبه شورای رقابت، قیمت خودروها هر سه ماه یک‌بار (به صورت فصلی) به روز شوند، قیمت محصولات مدیران...

آئودی A3 اسپرت‌بک G-Tron گازسوز را بشناسید

آئودی A3 اسپرت‌بک G-Tron گازسوز معرفی شد و به این ترتیب ۶ سال پس از معرفی اولین A3 G-Tron وارد بازار خواهد شد. بیت ران...

پست‌های مرتبط