خودروهای پرفروش دنیا چه قیمتی دارند؟ + فهرست شرکت ها و قیمت

از دست ندهید

استاندارد یورو چیست؟ با انواع و دلایل وضع این استاندارد آشنا شوید

استاندارد یورو استانداردهای آلایندگی هستند که توسط اتحادیه اروپا وضع می‌شوند و خودروسازانی که در این منطقه از جهان...

فراری Daytona SP3 نایاب شد / چهارمین فراری Icona چگونه خواهد بود؟

فراری Daytona SP3 از ابتدا قرار نبود به تعداد ۵۹۹ دستگاه تولید شود. اما اشتیاق خریداران فراری نسبت به...

بهترین روغن موتور ایرانی چیست؟ راهنمای انتخاب روغن موتور

بهترین روغن موتور ایرانی را چه شرکتی تولید می کند؟ این روغن موتور چه مزایایی دارد و برای خودروهای...

خودروهای پرفروش دنیا در اختیار دو کمپانی آمریکایی و ژاپنی قرار دارند.

بیت ران – بازار خودرو جهانی در سال ۲۰۱۸ بعد از ۷ سال دچار تغییری ناگهانی شده است و با افت ۷ درصدی فروش مواجهه شده است و این روند تا امسال نیز ادامه داشت و ادامه دارد و بازار فروش خودرو روند نزولی اش را ادامه خواهد داد.

رقابت برای تولید خودروهای پرفروش دنیا بین دو کمپانی خودروسازی فورد و تویوتا هنوز ادامه دارد ولی افت فروش در فروش محصولات هر دو کمپانی تاثیرگذار بوده است.

جایگاه اول

کمپانی تویوتا فعلا صدرنشین است و با فروش تویوتا کرولا بازار را کاملا در دست گرفته است فروش این محصول در سال ۲۰۱۸ تقزیبا ۱.۱۸۰.۰۰۰ دستگاه بود که نسبت به سال قبل (۲۰۱۷) با افت ۱.۵ درصدی مواجهه شده است.

در سال ۲۰۱۹ درصد افت فروش این خودرو افزایش یافته و به نزدیک به ۵ درصدرسید اما با این حال در سال ۲۰۱۹ هم تولیدات این شرکت در صدر جدول پرفروش‌ترین خودروها قرار دارد و تاکنون که ۶ ماه از سال می‌گذرد این کمپانی نزدیک به ۳۷۷.۰۰۰ خودرو فروخته است.

خودروهای پرفروش دنیا

 

 

*پرفروش‌ترین خودروی هر شرکت چیست ؟

*پرفروش‌ ترین برندهای خودروسازی در فرانسه کدام هستند؟

*پرفروش‌ترین خودروهای بریتانیا محصول کدام شرکت ها هستند؟

 

جایگاه دوم

فورد کمپانی است که در رقابت با تویوتا جایگاه دوم این فهرست را به خود اختصاص داده است. کاهش فروش در آمار هر دو کمپانی موثر بوده است اما این سیر نزولی فروش نسبت به سال قبل نتوانسته است تغییری در جدول ایجاد کند. فورد با ساخت سری “اف” خودروهایش توانست گوی سبقت را از سایر کمپانی‌های خودروسازی برباید و با فروش ۱.۰۸۱.۰۰۰ خودرو در سال ۲۰۱۸ در جایگاه دوم و پس از تویوتا بایستد.

فروش فورد در سال ۲۰۱۸ نسبت به ۲۰۱۷ تنها ۰.۵ درصد کاهش داشته است و این در حالی است که فروش این خودرو در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ با افزایش یک درصدی مواجه شده است و پیش‌بینی می شود در ادامه سال پیش رو فورد بتواند جایگاه تویوتا را به دست آورد.

فورد با افزایش فروش یک درصدی در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ توانسته به طور تقریبی۳۴۰.۰۰۰ خودرو بفروشد.

خودروهای پرفروش دنیا

جایگاه سوم

کمپانی خودروسازی هوندا دیگر کمپانی بزرگ دنیا است که با فروش بالای خود در جایگاه سوم قرار گرفته است. این کمپانی با فروش سری “سیویک” توانسته در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۲۹۰.۰۰۰ خودرو بفروشد و با رشد ۰.۸ درصدی در فروش مواجهه شده است.

کمپانی تویوتا اینجا هم در رقابت با کمپانی هوندا قرار دارد و با فروش ۲۷۰.۰۰۰سری “آر ای وی فور” جایگاه چهارم را به دست آورده است فروش این محصول تویوتا در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ با رشد ۱.۶ درصدی مواجهه شده است. در ادامه و در جایگاه پنجم باز هم یکی از محصولات هوندا قرار دارد. خودرو هوندا ” سی آر وی” با رشد فوق العاده ۱۸.۸ درصدی در فروش در جایگاه پنجم قرار گرفته است و فروش این محصول در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۲۵۰.۰۰۰ عدد بوده است.

خودروهای پرفروش دنیا

به گزارش خبرآنلاین، در جدول زیر آخرین قیمت های خودروهای نام برده شده به دلار درج شده است:

خودروهای پرفروش دنیا
پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

تارا اتوماتیک V4 با موتور ضعیف را بشناسید

در حالیکه تارا اتوماتیک V4 / تارا V4 به‌عنوان تارای سال معرفی شده‌است، انتظار می‌رفت به جای موتور ضعیف...
ایران خودرو به بیت ران توضیح داد:

ورق بدنه تارا استاندارد است؟ ایمنی خودرو تارا مورد...

با توجه به انتشار ویدیوی نازک و ضعیف بودن ورق بدنه تارا ، ایران خودرو توضیحاتی داده، که براساس آن بر استاندارد بودن تولید...

سه کار کردن موتور و هر چه درباره آن...

سه کار کردن موتور یکی از اختلالات عملکردی خودرو است که در صورت بی‌توجهی به رفع آن، می‌تواند آسیب جدی به پیشرانه بزند. این...
بنیانگذار شرکت رنو پارس تشریح کرد:

مخالفت‌ها در مسیر تولید تندر ۹۰ / برنامه پلتفرم...

مدیرعامل فعلی گروه بهمن موتور در تشریح پروژه تولید تندر ۹۰ به عنوان بنیانگذار شرکت رنو پارس، از برنامه پلتفرم متشرک ایران خودرو و...

چرا پیمان کارگر اینفینیتی را ترک می‌کند؟

در خبرها تائید شده است که پیمان کارگر اینفینیتی برند لوکس نیسان را ترک می کند. اما چرا موفق‌ترین ایرانی صنعت خودرو جهان این...

پست‌های مرتبط