میتسوبیشی پاجرو دیگر در ژاپن تولید تخواهد شد

میتسوبیشی پاجرو دیگر در ژاپن تولید تخواهد شد

میتسوبیشی پس از ۳۷ سال از معرفی اولین نسل شاسی‌بلند پاجرو به بازار، اکنون مدل فاینال ادیشن این خودرو را رونمایی و اعلام کرده تولید میتسوبیشی پاجرو در ژاپن متوقف می شود.

بیت ران –  میتسوبیشی، مدل فاینال ادیشن (Final Edition) شاسی‌بلند پاجرو رو در ژاپن معرفی کرد که بدین ترتیب میتسوبیشی پاجرو نیز پس از چند دهه حضور موفق در بازار به پایان راه خود رسید.
میتسوبیشی اعلام کرده است که تا پایان سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹، تولید پاچرو در ژاپن را به‌طور کامل متوقف خواهد کرد. میتسوبیشی این مدل را را به پاس ۳۷ سال حضور پاجرو در بازار معرفی کرده است و تنها به تعداد محدود ۷۰۰ دستگاه مدل فاینال ادیشن تولید خواهد شد.

میتسوبیشی پاجرو

میتسوبیشی پاجرو فاینال ادیشن براساس تیپ Exceed پاجرو ساخته خواهد شد و امکانات اضافه‌ای هم روی آن نصب می‌شود. امکانات استاندارد این خودرو شامل سانروف بزرگ برقی و باربند هستند. مشتریان می‌توانند پکیج Final Edition Accessory را نیز برای این مدل سفارش دهند که شامل اسپویلر عقب، کاور روی لاستیک یدکی و گل پخش کن‌هایی با نشان پاجرو است. درون کابین این مدل امکاناتی نظیر صندلی‌های برقی جلو، تودوزی چرمی و نوشته‌ی Final Edition دیده می‌شوند.

میتسوبیشی پاجرو

 

*میتسوبیشی اوتلندر توسط بیت ران تست و بررسی شد ؛ آفرودِ مناسب شهر

*تست و بررسی میتسوبیشی میراژ در ایران

 

زیر کاپوت این مدل یک پیشرانه‌ی۳.۲ لیتری ۴ سیلندر از نوع توربو دیزل قرار گرفته است که می‌تواند ۱۸۷ اسب‌بخار قدرت و ۴۴۱ نیوتون‌متر گشتاور تولید کند. مجموعه‌ی انتقال نیرو شامل یک جعبه‌دنده‌ی ۵ سرعته‌ی خودکار و سیستم چهارچرخ محرک مجهز به قفل دیفرانسیل عقب است.

میتسوبیشی پاجرو

قیمت تعیین شده برای پاجرو فاینال ادیشن ۴۰ هزار دلار است که باید ۸ درصد مالیات را نیز به این قیمت اضافه کرد. میتسوبیشی به خریداران این مدل یک برچسب مخصوص و یک ساعت مچی از برند Citizen با نشان میتسوبیشی، هدیه می‌دهد. پاجرو در برخی بازارها مانند استرالیا و خاورمیانه هنوز باقی خواهد ماند و تولید آن در ژاپن متوقف ولی در خط تولیدهای دیگر ادامه خواهد داشت.

میتسوبیشی پاجرو

منبع :زومیت

اضافه کردن نظر

ما به حریم شخصی‌ شما احترام می‌گذاریم، ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند