25.8 C
Tehran
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

فروش سوزوکی جیمنی غوغا می‌کند!

از دست ندهید

نگاهی به شرایط شرکت کروز در دوران تحریم های صنعت خودروسازی کشور

یکی از مشکلات صنعت قطعه سازی ایران ساخت قطعات الکترونیکی خودرو است. در شرایط تحریم این موضوع به مشکل...

خودروهای پرستاره کیفی مشخص شدند

بر اساس گزارش ارزشیابی، خودرو های پرستاره رده های کیفی مشخص شدند. براین اساس، برخی از خودروهای گروه پژو،...

تب احیای مدل‌های قدیمی توسط شرکت‌های خودروسازی بالا گرفته و پس از جیپ رانگلر، سوزوکی جیمنی هم توانسته با همین سبک و سیاق به فروشی چشمگیر دست پیدا کند.

بیت ران – در واقع نسل جدید سوزوکی جیمنی کاملاً بین طرفداران گل کرده، چراکه میزان سفارش‌ها برای خرید این آفرودر کوچک هر روز بیشتر از دیروز است. در واقع استقبال از این خودرو به حدی زیاد است که زمان انتظار برای دریافت آن به یک سال رسیده است.

علیرغم اینکه ۱۲۰۰ دستگاه از این خودرو سال آینده در بازار بریتانیا عرضه خواهند شد. اما برخی نمایندگی‌ها مجبور شده‌اند به خاطر تقاضای فوق‌العاده از جیمنی که بیشتر از میزان تولید است دریافت سفارش‌ها و سپرده را متوقف کنند.

اتوکار گفته نمایندگی‌ها بجای دریافت سفارش‌ها اقدام به ثبت علاقه‌ی خریداران به جیمنی جدید می‌کند. سوزوکی بریتانیا می‌گوید دلیل عدم توانایی نمایندگی‌ها برای پاسخ‌دهی به تقاضای زیاد مشتریان در این لحظه تنگناهای مربوط به تولید در ژاپن است.

تقاضای این خودرو در ژاپن نیز بسیار بالا بوده و بخشی از آن به خاطر قرار گرفتن جیمنی در کلاس خودروهای کی‌کار یا سایز کوچک است که مالیات کمتری دارند. سوزوکی قول داده عرضه‌ی جیمنی جدید در بریتانیا را افزایش خواهد داد.

شاید این موضوع نشانه‌ای از احتمال عرضه‌ی جیمنی با پیشرانه‌ای پاک‌تر باشد و یا هم جیمنی در یک کارخانه دیگر ساخته شود تا پاسخگوی نیازهای بالای مشتریان باشد.

منبع: هفت صبح

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

آخرین اخبار

CBU ، CKD و SKD چه تفاوت هایی دارند؟

CBU ، CKD و SKD هر کدام به چه معنا هستند و چه تفاوت هایی دارند؟ بیت ران - خودروسازی...
تصاویر سه خودروی جدید سایپا؛

سایپا SP100 کراس اوور شاهین ، ساینا اس و...

سایپا SP100 کراس اوور شاهین ، ساینا اس و کوییک اس در مراسمی در محل کارخانه سایپا رونمایی شدند. بیت ران -  مراسم رونمایی محصول...
رئیس دفتر ریاست جمهوری اعلام کرد:

نظر دولت درباره قیمت گذاری خودرو

رئیس دفتر ریاست جمهوری درباره نظر دولت در زمینه قیمت گذاری خودرو اعلام کرد ما به دنبال قیمت منطقی هستیم. بیت ران - مراسم رونمایی...

خداحافظ پراید / همراه عکس و امضای رئیس دفتر...

خداحافظ پراید ؛ پراید با امضای محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور برای همیشه به خاطره‌ها پیوست. بیت ران – آخرین پراید در مدل 131...
مراسم رونمایی از محصول جدید سایپا

کراس اوور شاهین + زمان تولید ، عرضه و...

کراس اوور شاهین اس پی 100 کراس / sp 100 cross با حضور مسئولان رونمایی شد. بیت ران - مجتبی اسماعیلی: امروز - 16 مرداد...

پست‌های مرتبط